Prezeraním tejto stránky súhlasíte s použitím COOKIES a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy. Nastavenie cookies môžete zmeniť v nastaveniach vášho prehliadača.

Pravidlá vrátenie tovaru

V prípade odstúpenia od zmluvy sa zaväzujeme bezplatne vyzdvihnúť od Vás produkt, Poskytovateľ služby je však oprávnený požadovať od Vás náhradu škody, spôsobenú nesprávnym používaním produktu. V prípade zvolenia zlej veľkosti však náklady na vrátenie produktu znáša kupujúci, ale aj v takom prípade bude dohodnuté vyzdvihnutie. Výrobky vyrobené na mieru podľa požiadaviek zákazníka (napr. moskytiéra na strešné okno rezaná na mieru) nie je možné spätne odkúpiť.

4-týždňová skúšobná záruka sa vzťahuje na montáž a používanie žalúzií, ale platí iba v prípade, ak je výrobok vrátený v bezchybnom stave. Opotrebenie spôsobené 4-týždňovým používaním je, samozrejme, prípustné, no v prípade akéhokoľvek poškodenia a znečistenia 4-týždňová záruka na vyskúšanie stráca platnosť. Náklady na dopravu nebudú vrátené po uplynutí zákonom stanovených 14 dní.

Po odstúpení od zmluvy budú spotrebiteľovi vrátené všetky platby, ktoré uhradil v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpna cena vrátane nákladov na doručenie tovaru spotrebiteľovi. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak si spotrebiteľ zvolil iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý predajca ponúka. Platby budú spotrebiteľovi vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď bude predávajúcemu doručené oznámenie o odstúpení od zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký spotrebiteľ použil pri svojej platbe, ak výslovne nesúhlasil s iným spôsobom platby, a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov.

info@termotech.sk