Barion Pixel
Prezeraním tejto stránky súhlasíte s použitím COOKIES a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy. Nastavenie cookies môžete zmeniť v nastaveniach vášho prehliadača.

V10 Sieťka proti hmyzu na strešné okná

Výber šírky otvoru pre strešné okno:
0 - 51cm 58 - 62cm 68 - 74cm 74 - 80cm 84 - 90cm 104 - 110cm
  
 

Ideálny doplnok na strešné okná do každej miestnosti.

Zabraňuje preniknutiu hmyzu do obytného priestoru cez otvorené strešné okno. Proti neželaným votrelcom sa môžeme chrániť alarmom, bezpečnostným zámkom, súkromie vieme chrániť tieniacou roletou na strešné okno, ale proti hmyzu je jediným riešením sieťka na strešné okno. Vieme, aké nepríjemné je, keď váš nočný odpočinok ruší bzučanie alebo štípanie.

  • Sieť proti hmyzu na strešné okno V10 je jediná z nášho sortimentu interiérových doplnkov, ktorá sa nepripevňuje priamo na strešné okno.
  • Materiál siete tvorí PVC sieť vystužená sklenými vláknami, ktorá chráni miestnosť pred hmyzom, ale nebráni vo výhľade. Zo vzdialenosti niekoľkých metrov je sotva badateľná, neskresľuje farby prírody a nebráni prieniku svetla do podkrovia.
  • Manipulácia s ňou je jednoduchá. Rolovacia sieť sa ovláda ručne a po úplnom stiahnutí sa upevní. V prípade, že sa nepoužíva, sa jednoducho zroluje späť do rolovacieho boxu. So stiahnutou sieťou proti hmyzu je strešné okno možné otvoriť len po rovinu steny. Otváranie a zatváranie strešného okna si vyžaduje zrolovanie siete. Dôležité! Sieť na strešné okno V10 nie je kompatibilná s ovládacou tyčou V5.
  • Montáž siete je veľmi jednoduchá a nevyžaduje špeciálne znalosti. Po zložení rámu siete na strešné okno sa konštrukcia siete pripevní k rovine steny pomocou priložených skrutiek. Koľajnica, ktorá je súčasťou balenia, sa skladá z 20 cm dlhých dielcov. V prípade potreby je možné dĺžku koľajnice na mieste pomocou pílky narezať na presný rozmer.

Sieť proti hmyzu na strešné okno nevieme poskytnúť ak:

  • Dĺžka otvoru strešného okna je väčšia ako 200 cm. Maximálna dĺžka celej konštrukcie je 200 cm.
  • Okolo strešného okna je zlom v rovine steny. Sieť proti hmyzu je možné pripevniť iba na rovný povrch.
  • Tesnenie
  • Na všetkých kritických miestach sieťky na strešné okná je kefové tesnenie, ktoré zabraňuje vniknutiu komárov a hmyzu.

    Kefové tesnenie sa nachádza v koľajničke i v hornej konštrukcii rolety. Kefové tesnenie zabraňuje vniknutiu väčšieho hmyzu a komárov, avšak vniknutiu drobného hmyzu nemusí zabrániť.

Viac info a nákup

Pred vytvorením objednávky je potrebné zmerať šírku a dĺžku otvoru pre strešné okno. Príklad: Pri šírke otvoru pre strešné okno 72cm je správna veľkosť "68 - 74" (v takomto prípade je celková šírka siete proti hmyzu 79cm). Pri dĺžke otvoru pre strešné okno 110cm je adekvátny rozmer "100 - 120 cm" (v takomto prípade Vám zašleme 120 cm dlhú koľajničku, ktorej dĺžku môžete na mieste upraviť strihaním podľa potreby).
Výber šírky otvoru pre strešné okno
0 - 51cm 58 - 62cm 68 - 74cm 74 - 80cm 84 - 90cm 104 - 110cm
Zoradiť podľa:
Na sklade