Prezeraním tejto stránky súhlasíte s použitím COOKIES a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy. Nastavenie cookies môžete zmeniť v nastaveniach vášho prehliadača.

Záruka a vrátenie

Vo všetkých prípadoch musí byť výrobok nainštalovaný v súlade s priloženými pokynmi na inštaláciu, s náležitým ohľadom na všetky body. Inštalačné pokyny sú umiestnené v krabici rolety. Ak si kúpite viac výrobkov, bude pripevnený na obale zvonku.

V prípade poruchy opravíme naše výrobky bezplatne po dobu 1 roka od dátumu nákupu. Samozrejme v prípade preplatenia nákladov na opravu a materiál zabezpečíme opravu výrobkov aj po 1 roku.
Záruka kvality.

Kvalita našich vonkajších a vnútorných žalúzií je dokonalá, všetky výrobky pred zabalením skontrolujeme. Ak ste po zakúpení neočakávali túto kvalitu, kúpime ju od vás späť do 3 týždňov.

Pretože si uvedomujeme kvalitu nášho produktu a ako výrobca predávame produkty priamo našim koncovým používateľom cez internet (s udržaním najnižšej ceny), poskytujeme namiesto obvyklej 14-dennej záruky spätného výkupu záruku 3 týždne, ktorá zahŕňa aj 3 týždne po inštalácii.

Žiadny iný výrobca neposkytuje podobnú záruku na svoj výrobok.

PREPLATÍME NÁKLADY NA VRÁTENIE A VYBAVÍME DOPRAVU GLS KURIÉROM.